MALI KUCHARZE ROBIĄ TOSTY

W lutym w ramach realizowanego w naszej grupie programu „Kulinarne przysmaki przedszkolaka” grupa Pszczółek samodzielnie wykonała przepyszne tosty! W ramach programu rozwijamy umiejętności samoobsługowe dzieci oraz zachęcamy maluchy do próbowania różnorodnych smaków i potraw. Na zajęciach z wielką ochotą i ogromnym zapałem dzieci zabrały się za przyrządzanie tostów. Zajęcia były kolejna okazją do zabawienia się w prawdziwych kucharzy. Zadanie okazało się dla przedszkolaków dość łatwe i sprawiło im wiele radości. Pełnoziarnisty chleb, masło, żółty ser, szynka i kanapka gotowa. Nawet niejadki zajadały ze smakiem to, co same przyrządziły. Zapach tostów rozchodził się po całej sali. Tosty były przepyszne!

Magdalena Depta

Dzieci ubrane w kucharskie czapki siedzą przy stole i smarują chleb masłem.

Dzieci siedzą przy stole i jedzą tosty.