„MISIE” POZNAJĄ PRACĘ POLICJI

„MISIE” POZNAJĄ PRACĘ POLICJI

22 czerwca Misie wybrały się z wizytą na Komendę Powiatowa Policji W Radomsku.  Tajniki trudnej i niebezpiecznej pracy policji przybliżyła naszym przedszkolakom Pani Aneta Komorowska. Dzieci z bliska zobaczyły jak pracują  policjanci w poszczególnych działach, zapoznały się z wyglądem umundurowania , wyposażeniem (broń, kajdanki, pałki). Pani Aneta przypomniała maluchom o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wakacji. Dużą atrakcją dla Misiów była przejażdżka radiowozem i pobieranie odcisków palców. Podczas naszej wizyty na posterunku była pani dziennikarka, która poprosiła nasze przedszkolaki o udzielenie wypowiedzi  dla lokalnej telewizji na temat pracy policji i bezpieczeństwa w czasie wakacyjnego wypoczynku. Dzieci chętnie udzieliły wywiadu.

 

 

DSC06910        DSC06916

DSC06920          DSC06924

Policjanci przyjęli dzieci z ogromną życzliwością  i z dużym zaangażowanie odkrywali  przed nimi kolejne tajniki swojej trudnej i niebezpiecznej pracy. Pełne fantastycznych wrażeń, a także nowych doświadczeń wróciły do przedszkola.

 

Anna Sowińska