Moje marzenia

W dniu 22.01.2024, Jeżyki uczestniczyły w zajęciach na których zostali zaproszeni Rodzice. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z wybranym zwodem, kształtowanie postawy pracy i motywacji do działania, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań dzieci oraz stymulowanie ich pro-zawodowych marzeń. Jeżyki zapoznały się z zawodem cukiernik-piekarz. Pani Monika z panem Marcinem bardzo ciekawie opowiadali dzieciom o tym zawodzie, a następnie wspólnie przygotowali ciasto do wypieku ciastek, które po ich zdjęciu zostały pięknie ozdobione. To była dla dzieci świetna zabawa za którą pragną podziękować pani Monice i panu Marcinowi.