Motylki i Słoneczka podsumowały projekt Dzieciaki Mleczaki

W grupach Motylki i Słoneczka realizowany był projekt edukacyjno-informacyjny Dzieciaki Mleczaki organizowany przez Polską Izbę Mleka. Celem projektu było wypracowanie prawidłowych nawyków żywieniowych i pokazanie dzieciom poprzez zabawę i doświadczenie walorów zdrowotnych płynących z produktów mlecznych.

W ramach podsumowania projektu zaproszono Wiceprezesa Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Radomsku, który poszerzył dzieciom świadomość na temat roli jaką odgrywa mleko i produkty mleczne dla naszego zdrowia.

Zdjęcie przedstawia liczną grupę dzieci podczas prelekcji prowadzonej przez Wiceprezesa OSM w Radomsku

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci wraz z opiekunami oraz zaproszonym gościem – przedstawicielem OSM w Radomsku

Opracowały: Renata Dybka, Agnieszka Żuk i Jolanta Jaguścik