„MUCHOMORKI” NA WYCIECZCE W PODŚWIERKU

„MUCHOMORKI” NA WYCIECZCE W PODŚWIERKU

 

 

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny wycieczką integracyjną do Podświerku. Pogoda nam dopisała. Rodzice wraz z pociechami stawili się w przepięknym miejscu i od razu rozpoczęli rozpalanie ogniska. Dzieci w tym czasie korzystały z placu zabaw i boiska. Dorośli mili chwilę na to by porozmawiać o swoich dzieciach. Dzieci mogły pochodzić po lesie, pobyć z rodzicami. Wszyscy starali się aby na spotkaniu była wspaniała atmosfera. Tak było fajnie, że nikt nie chciał wyjeżdżać.

             _DSC4367               _DSC4373

             _DSC4376              _DSC4417

              _DSC4419             _DSC4434

                        _DSC4428                                        _DSC4436

Opracowanie:
Wanda Mortoń i Mirosława Tomczuk