MUCHOMORKI Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU SPECJALNYM

Z okazji nadchodzących Mikołajek dnia 05.12.2019 r. Muchomorki wraz ze swoimi Paniami wybrały się z wizytą do Przedszkola Specjalnego. Celem naszego spotkania była wzajemna integracja oraz kształtowanie u dzieci postaw empatii, serdeczności i otwarcia na problemy niepełnosprawnych. Przedszkolaki w pięknych strojach elfów zabrały swoich nowych kolegów do krainy Świętego Mikołaja i zaprezentowały krótką inscenizację muzyczno – ruchową. Następnie przyszedł czas na wspólne zabawy w kole, co wywołało uśmiech na twarzach wszystkich dzieci . Spotkanie przebiegało w radosnej i przyjaznej atmosferze. Muchomorki wręczyły dzieciom oraz ich Paniom przygotowane przez siebie świąteczne upominki. Dzieci zostały bardzo serdecznie przyjęte zarówno przez pracowników, jak i wychowanków Przedszkola Specjalnego. Na koniec czekał na nas słodki poczęstunek.

Magdalena Depta

Anna Soboń