Piękno polskiej jesieni w obiektywie

To tytuł wystawy fotograficznej, która miała na celu ukazanie walorów estetycznych przyrody naszego kraju i zatrzymanie wrażeń, płynących z obcowania z nią oraz gromadzenia przez dzieci i rodziców wspólnych przeżyć, mających tak duże znaczenie w kształtowaniu dobrych relacji rodzinnych. Wystawa zdjęć, wykonanych przez rodziców i dzieci z wszystkich grup wiekowych PP nr 9 im.”Jasia i Małgosi” w Radomsku, została zorganizowana w dniach 16-23.11.2022r. w budynku dzieci grup młodszych, a 24.11.2022r. – w budynku grup starszych. Przedszkolaki i rodzice mogą ją jeszcze oglądać do końca listopada, a wspomnienia z pięknych chwil, zapisanych przez aparat fotograficzny, na pewno na długo zostaną w pamięci.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE WSZYSTKIM OSOBOM,

KTÓRE PRZYCZYNIŁY SIĘ DO POWSTANIA WYSTAWY.

mgr Zofia Polityło i mgr Agnieszka Żuk

Opis zdjęcia

Najmłodsze przedszkolaki z grup: Jagódki i Niedźwiadki wraz z paniami oglądają wystawę fotograficzną.

Opis zdjęcia

Wystawę zdjęć w holu przedszkola oglądają, z paniami, dzieci czteroletnie z grup: Zajączki, Misie i Pszczółki.

Opis zdjęcia

Wystawę „Piękno polskiej jesieni w obiektywie” oglądają pięciolatki z grupy Słoneczka wraz z nauczycielką.

Opis zdjęcia

Sześciolatki z grupy Jeżyki z wychowawczynią oglądają wystawę „Piękno polskiej jesieni w obiektywie”.

Opis zdjęcia

Pięciolatki i sześciolatki z grup: Motylki, Kotki i Jeżyki, wraz z paniami, przyglądają się zdjęciom na wystawie fotograficznej.

Opis zdjęcia

Sześciolatki i pięciolatki z grup: Smerfy i Motylki, wraz z paniami, przyglądają się zdjęciom na wystawie fotograficznej.

Opis zdjęcia

Grupa Skrzaty z nauczycielką ogląda wystawę jesiennych zdjęć.