PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE EKOLOGICZNYM

10 maja 2019 r. w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Radomsku odbyła się kolejna edycja Ekologicznego  Konkursu Recytatorskiego „Las – dom dla zwierząt, relaks dla ludzi”.

Celem konkursu było promowanie idei ochrony przyrody wśród dzieci, szerzenie kultury słowa poetyckiego oraz wspieranie uzdolnień zarówno recytatorskich .

W konkursie wzięły udział dzieci z radomszczańskich przedszkoli. Wybrane wiersze były ciekawie i barwnie przedstawione z użyciem atrakcyjnych strojów i rekwizytów. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników.

Jury wyłoniło laureatów. Dwa pierwsze miejsca zajęły dzieci z naszego przedszkola :Agatka Kaczyńska z Muchomorków i Aleksander Piwowarczyk z Zajączków.

Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Wanda Mortoń, Jolanta Jaguścik