„POCZYTAJ MI MAMO” – ZAPROSZENI GOŚCIE CZYTAJĄ W GRUPIE „STOKROTEK”

„POCZYTAJ MI MAMO” – ZAPROSZENI GOŚCIE CZYTAJĄ W GRUPIE „STOKROTEK”

Czytanie dzieciom ma duży wpływ na ich wszechstronny rozwój, zarówno poznawczy jak i społeczny. Dzieci rozwijają mowę i wyobraźnię oraz poznają wzorce dobrych zachowań. W celu upowszechniania czytania dzieciom przez rodziców, w ramach zadania „Ojczyzna polszczyzna” Koncepcji pracy Przedszkola, zaproszone mamy czytały przedszkolakom wybrane książki. W dniu 31.03.2017r. dzieci z grupy „Stokrotek” słuchały bajkę Alana A. Milne „Kubuś Puchatek” czytaną przez mamę Lenki, a w dniu 3.04.2017r. bajkę Carlo Collodi „Pinokio” przeczytała mama Poli. Stokrotki lubią, gdy mamy odwiedzają je w przedszkolu z taką wizytą i już czekają na kolejne spotkania.


Zofia Polityło
Krystyna Foksowicz