Projekt czytelniczy „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”

W związku z realizacją w/w projektu czytelniczego – modułu „Czytamy razem z Małym Misiem” i obchodami Światowego Dnia Książki, w dniu 21.04.2023r. w grupie Słoneczka zorganizowana została zabawa dydaktyczna „W bibliotece”, w którą przedszkolaki bardzo chętnie się bawiły. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione książki i opowiadały o nich Małemu Misiowi. Potem pani przeczytała pięciolatkom opowiadanie o wytrwałości, z książki z serii „Mądre bajki”, którą przyniósł Mikołaj.

mgr Zofia Polityło

Dzieci siedzą i oglądają książki.

Przedszkolaki siedzą z książkami na krzesełkach, jedna dziewczynka trzyma pluszowego misia. Dwóch chłopców siedzi na dywanie.

Dzieci siedzą w sali przedszkolnej i zgłaszają się do odpowiedzi. Na kolanach mają różne książki z literatury dziecięcej. Na dywanie znajduje się pluszowy miś.