PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W „JAGÓDKACH”

PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W „JAGÓDKACH”

Tuż przed Wielkanocą w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie przedświąteczne z Rodzicami. To ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków. Nic więc dziwnego, że dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola uśmiechnięte i odświętnie ubrane. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców krótki program słowno – muzyczny, w którym zaprezentowały wiadomości na temat tradycji i zwyczajów wielkanocnych. Były wesołe piosenki, wierszyki, inscenizacje i oczywiście serdeczne życzenia. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim najbliższym własnoręcznie wykonane upominki wielkanocne, w które włożyły wiele trudu, ale także miłości. Takie spotkania integrują, wzmacniają więź z rodziną i przedszkolem, są atrakcyjnymi wydarzeniami i okazją do wspólnych zabaw inspirowanych wielkanocną tradycją. Wszystko odbyło się w atmosferze radości, akceptacji i w prawdziwie świątecznym, ciepłym nastroju.

Beata Wolska
Katarzyna Zasada