RYMOWANKI LOGOPEDYCZNE

Dnia 02.03.2022 r., w grupie Słoneczek, została stworzona dzieciom, sytuacja do ćwiczeń oddechowych i artykulacyjnych z wykorzystaniem krótkich tekstów. Bardzo lubiana przez dzieci pani  Grażyna Lisowska – logopeda, przeprowadziła ćwiczenia i zabawy logopedyczne, na podstawie książki M. Galewskiej-Kustra, E. i W. Szwajkowskich pt. „Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci”, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły. Celem spotkania było zrealizowanie zadania „Książka uczy, wychowuje” – wspomaganie wszechstronnego rozwoju przedszkolaka.

mgr Grażyna Lisowska

mgr Agnieszka Żuk

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci siedzących na dywanie i panią logopedę czytającą rymowanki. W tle kolorowe meble i zabawki.

Na zdjęciu dzieci stoją i wykonują ćwiczenia logopedyczne pokazywane przez panią logopedę. W tle kolorowe zabawki.