Specjalny gość w „Jagódkach” – Pan Listonosz

W miesiącu lutym przedszkolaki dowiedziały się co to jest poczta, kto to jest listonosz oraz jak można zrobić własnoręcznie kopertę i znaczek. Aby jeszcze pogłębić swoje informacje na temat zawodu listonosza, do przedszkola został zaproszony gość specjalny – Pan listonosz Jan Sapis, pracownik Poczty Głównej w Radomsku oraz dziadek Frania. Dzieci mogły obejrzeć jak wygląda  mundur pocztowca oraz logo poczty. Nasz gość zaprezentował wszystkim swoją ogromną torbę, w której nosi listy i opowiedział o znaczkach pocztowych. Pozwolił także przymierzyć nam czapkę listonosza. Przekazał przedszkolakom wiele ciekawych informacji o swojej pracy. Pan Listonosz , obdarował wszyskie dzieci kopertami oraz znaczkami, które to z wielkim zapałem  przyklejały na swoje koperty.

Dziękujemy rodzicom Frania za piękny prezent dla grupy „Jagódki „, grę planszową Poczta.

Za tak wspaniałe spotkanie podziękowaliśmy Panu listonoszowi gromkimi brawami .