Spotkanie integracyjne w grupie „Maki” i „Kotki”

Dnia 08.09.2023 r. w ogrodzie naszego Przedszkola odbyło się spotkanie integracyjne z rodzicami dzieci z grup 3-latków, pod hasłem „Owoce z polskich sadów”. Tego dnia już od rana w przedszkolu dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się godzin popołudniowych, kiedy to wspólnie z rodzicami będą się bawiły. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała i zachęcała do wspólnych rozmów i zabaw. Wszyscy chętnie uczestniczyli w zabawach integracyjnych w kole, z chustą animacyjną, z balonami oraz sportowych. Dzieci z radością korzystały z przedszkolnego placu zabaw. Rodzice zorganizowali owocowy piknik, na którym znalazło się wiele pysznych i zdrowych przekąsek. Popołudnie to upłynęło w radosnej i rodzinnej atmosferze. Zintegrowało dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola. Dziękujemy za miło spędzony czas.

Zabawa integracyjna dzieci i rodziców w kole

Zabawy rodziców i dzieci w kole w ogrodzie przedszkolnym

Zabawy dzieci w piaskownicy przedszkolnej

Piknik owocowy

Puszczanie baniek na spotkaniu integracyjnym w ogrodzie przedszkolnym

Zabawa integracyjna z chustą animacyjną