SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W „SŁONECZKACH”

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W „SŁONECZKACH”

 

 

 

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i magiczna wręcz atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu – dlatego 16 grudnia dzieci z grupy Słoneczka spotkały się w przedszkolu ze swoimi rodzicami, aby wspólne radować się nadchodzącymi świętami.

 

             DSC02946                   DSC02951

 

             DSC02955                   DSC02953
Spotkanie rozpoczęliśmy częścią artystyczną, do której dzieci z ogromnym zapałem przygotowywały się przez wiele dni. Później wszyscy chętni i odważni zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i zaśpiewali ulubione kolędy. Następnie odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci wykonały wiele zadań wspólnie z rodzicami – między innymi kartki świąteczne, aniołki i inne ozdoby choinkowe.
Atmosfera była bardzo rodzinna i ciepła. Na zakończenie czekał na gości słodki poczęstunek. Tego dnia na wszystkich buziach gościł uśmiech od ucha do ucha.

Opracowanie:
Monika Kępa
Elżbieta Minecka