Sprzątanie Świata w grupach starszych

Wszyscy doskonale wiemy, że trzeba dbać o naszą planetę, dlatego dzisiaj wszystkie dzieci z grup starszych brały udział w sprzątaniu świata. Utrwaliliśmy wiadomości dotyczące segregacji śmieci, wspólnie dyskutowaliśmy o tym dlaczego segregacja jest tak ważna a także wyruszyliśmy z workami do segregacji i rękawiczkami sprzątać teren przy przedszkolu. Każda grupa była bardzo zaangażowana i zadbała o to aby wszystkie śmieci zostały dokładnie sprzątnięte. Dbajmy o naszą planetę bo to nasz wspólny dom!

Dzieci oglądają film edukacyjny

Trzy nauczycielki stoją trzymając w rękach worki do segregacji śmieci

Dwie panie rozdają dzieciom rękawiczki foliowe.

Dziewczynka trzyma w dłoniach śmieci zebrane z ulicy

Grupa dzieci stoi przed przedszkolem pokazując worki z zebranymi śmieciami.

Dzieci sprzątają świat - zbierają śmieci z ulicy.