ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE „JAGÓDEK”

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE „JAGÓDEK”

25.11.2020 roku obchodzony jest na całym świecie Dzień Pluszowego Misia. Nasze przedszkolaki również dołączyły się tego dnia do świętowania. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, 'Jadą, jadą misie”. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce.
Na zakończenie dnia, dzieci zabrały do domu samodzielnie wykonane podobizny ulubieńców, zrobione z balonów.

Opracowanie:
Beata Wolska
Katarzyna Zasada