„To były piękne dni…”

„Przedszkola czas już minął i jest tak jakoś smutno, a nasza pani w kącie łka bo rozstać nam się trudno.”

Dzień 22.06.23., dla jednych to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy. Był to dzień pełen radości, wzruszeń i zadumy bowiem w tym dniu odbyła się wyjątkowa uroczystość „Pożegnania starszaków”. To był czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców i pań nauczycielek. Skończył się okres wspólnych zabaw, spotkań i pracy. Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych stały się samodzielnymi i odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, aktywnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych, zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Przedszkolaki z grup „Jeżyki”, „Kotki” i „Smerfy” przygotowały specjalnie na tę okazje występy artystyczne. Następnie każdy przedszkolak otrzymał pamiątkową książkę i dyplom.

Dzieci ubrane w galowy strój tańczą poloneza.Grupa chłopców przebranych w stroje marynarskie trzyma w ręku statek wykonany z tekturyDwoje dzieci trzyma w ręku kolorowy pociąg. W tle pozostałe dzieci przebrane w postacie bajkoweDzieci przebrane w strój Jasia i Małgosi