Warsztaty bożonarodzeniowe w Jeżykach 14.12.2023.

„Choinka w przedszkolu” – Cz. Janczarski

Kolorowe świeczki,
kolorowy łańcuch.
Wkoło choineczki
przedszkolaki tańczą.
Serduszko z piernika,
pozłacany orzech.
Ciepło jest w przedszkolu,
chociaż mróz na dworze.
Za oknami wieczór,
złota Gwiazdka błyska.
Bawi się w przedszkolu,
dziś rodzinka bliska.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Po to by w przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera w grupie Jeżyki zorganizowane zostały warsztaty bożonarodzeniowe, na które zostali zaproszeni Rodzice. Celem warsztatów było  rozbudzenie aktywności dzieci i Rodziców, odczuwanie więzi emocjonalnej z rodziną. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

(Na zdjęciu widać tańczące dzieci.) (Na zdjęciu widać tańczące dzieci.) (Na zdjęciu widać dzieci i rodziców przygotowujących świąteczne ozdoby.) (Na zdjęciu widać dzieci i rodziców przygotowujących świąteczne ozdoby.) (Na zdjęciu widać dzieci i rodziców przygotowujących świąteczne ozdoby.) (Na zdjęciu widać dzieci i rodziców przygotowujących świąteczne ozdoby.)