Wiosenne malowanie

 

Tegoroczna 25 edycja konkursu plastycznego przebiegała pod hasłem „Wiosna w bibliotece”. Małych artystów z radomszczańskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych powitała pani dyrektor Anna Soboń.  Dzieci malowały otaczającą przyrodę na terenie ogrodu Miejskiej Biblioteki Publicznej. Prace bogate w szczegóły oceniane były przez jury w składzie: Anita Janczak, Jakub Lesiński, Karolina Mysłek. Wszyscy  uczestnicy z rąk naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Małgorzaty Krupskiej oraz członków jury otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Atrakcją spotkania było przedstawienie pt. „Śpiąca królewna” w wykonaniu dzieci z naszego przedszkola.

Dwoje dzieci stoi przy sztaludze i maluje farbami. Obok stoi nauczycielkaDziewczynka stoi przed sztalugą i maluje farbami rysunekNa zdjęciu widać plener wokół Biblioteki. Dzieci stoją przy sztalugach

 dziecko otrzymało dyplom i nagrodęGrupa dzieci i nauczycielek siedzi na krzesełkach i ogląda teatrzyk

 

 

Dzieci przebrane w stroje. Przedstawiają "Śpiącą królewnę"

Czworo dzieci przebranych w stroje teatralne. W tle scenka z zamku

 

 

 

 

Katarzyna Zasada
Katarzyna Stefańczyk
Joanna Molińska