Wizyta policjantki w przedszkolu

2 października ważnym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków była wizyta policjantki. Tematem spotkania pobyło bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań maluchów dotyczących codziennej pracy policjanta. Pani policjantka rozmawiała  z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach w domu, przedszkolu, na drogach. Przypominała jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Dzieci  dzieliły  się także swoimi doświadczeniami, pokazały,  że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.

Pani policjantka trzyma w ręku podziękowanie od przedszkolaków. Obok znajduje się dziewczynkaPani policjantka pokazuje dzieciom kajdankiGrupa dzieci siedzi na dywanie i słucha opowiadania pani policjantki