WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

10 stycznia 2019 roku dzieci z grupy „Kotków” wraz z rodzicami udały się do domu Pomocy Społecznej w Radomsku. Pensjonariusze domu cierpliwie czekali na wizytę małych „wnuczków”. Dzieci w przygotowanych przez rodziców strojach, zaprezentowały Jasełka Podczas śpiewu kolęd na ustach starszych, schorowanych osób pojawił się uśmiech. Na koniec dzieciaki wręczyły wszystkim gościom kolorowe aniołki wykonane w przedszkolu. Pani Iwona Grabarczyk podziękowała dzieciom za występ oraz rodzicom za dowóz dzieci. Dzieci z wielkim rozmachem dokonały wpisu do pamiątkowej księgi.

Wyjazd miał na celu nauczyć dzieci szacunku wobec osób starszych, nie tylko tych najbliższych, ale też z dalszego otoczenia.

    

Opracowanie:

Mirosława Tomczuk

Beata Kowalska