Wrzuć tusz do paki i dokarmiaj zwierzaki

Logo akcji "Tusz do paki".

W roku szkolnym 2022/2023 nasze przedszkole brało udział w III edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-charytatywnej „Tusz do paki”, która polegała na zbieraniu zużytych tuszów z drukarek atramentowych i wrzucaniu ich do specjalnie przygotowanych kartoników wrzutowych. Zebrane tusze trafiły do recyklingu, a uzyskane środki zostały przekazane na zakup karmy dla zwierząt ze schronisk.

Pragniemy serdecznie podziękować społeczności naszego przedszkola za aktywny udział w akcji.

Dyplom dla przedszkola za udział w akcji "Tusz do paki".

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole kontynuuje udział w kampanii „Tusz do paki”. Zachęcamy do wrzucania pustych pojemników po tuszach do specjalnie przygotowanych kartonów.

Plakat akcji "Tusz do paki".

Uczymy dzieci zachowań proekologicznych i prospołecznych, wyrabiamy wrażliwość na niedolę bezdomnych zwierząt.

Zadbajmy o mieszkańców  schronisk!  Im więcej tuszów zbierzemy, tym więcej karmy trafi do misek!

Więcej informacji na:

O akcji (tuszdopaki.pl)