Wycieczka do Kołacinka

15 czerwca dzieci z grupy „Kotków”, ,,Smerfów”, ,,Jeżyków”  pojechały na wycieczkę do Kołacinka. Odbyły spacer z przewodnikiem po mezozoicznej ścieżce, gdzie mogły podziwiać różne okazy dinozaurów  wspaniale wkomponowanych w teren parku i słuchać ciekawostek o tych prehistorycznych stworzeniach. Najwięcej entuzjazmu i radości wzbudził plezjozaur Stefan, którego trzeba było zawołać, żeby wypłynął spod wody.
Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się Grota, w której mogły zobaczyć wybuch wulkanu a także być świadkami wykluwającego się z jaja małego dinozaura.
Spacerując po Bajkowej Ścieżce oglądały postacie ze znanych bajek, „Królowa śniegu”, „Jaś i Małgosia”, „Trzy świnki” czy też „Kopciuszek”.
Wyjazd do Dinoparku dostarczył wszystkim nie tylko wielu wrażeń i emocji ale również istotnych informacji o prehistorii Ziemi.

Grupa dzieci stoi wokół dinozaura. Dzieci zgromadzone wokół dwóch dinozaurów. Dzieci zgromadzone wokół dinozaura. Dzieci zgromadzone w grocie. Obserwują wybuch wulkanu.Dwie dziewczynki w paszczy dinozaura. Grupa dzieci stoi przed chatą Baby Jagi.

Dzieci na tle dinozaura

Wykluwające się jajo dinozaura

Dzieci obserwują wybuch wulkanu

Dzieci zwiedzają śnieżną grotę

W śnieżnej grocie

Chatka Baby Jagi

Dzieci stoją przed bajkowym domkiem

Dzieci zwiedzają domki z bajek