Zajączki uczestniczą w konkursach

Dzieci z grupy w grudniu uczestniczyły w kilku konkursach ogólnopolskich. Pierwszy konkurs to”Bajkowa zakładka do książki”organizowany przez  Przedszkole Miejskie nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Tuwima w Kołobrzegu. W tym konkursie Wiktor Włodarek zajął pierwsze miejsce, uczestniczyła w nim również Wiktoria Wieczorek.

Drugi konkurs Ogólnopolski to konkurs organizowany przez Przedszkole Samorządowe w Chorzelowie „Moja ulubiona postać z literatury dziecięcej”. Tu prace przygotowały Julia, Miłosz i Marysia, za swoje prace otrzymali dyplomy.

Ostatni konkurs to konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 9 w Radomsku. Z okazji święta Trzech Króli Szymon, Idalia i Dawid wykonali „Kartkę do Dzieciątka Jezus” Otrzymali za swoje prace nagrody. Gratulujemy i bardzo cieszymy się z sukcesów.

Wanda Mortoń, Katarzyna Kułak -Górna