ZAJĘCIE OTWARTE DLA RODZICÓW W GRUPIE „PAJACYKI”

ZAJĘCIE OTWARTE DLA RODZICÓW W GRUPIE „PAJACYKI”

 

 

 

26 listopada 2014 roku w grupie „Pajacyki” odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców, dzięki któremu rodzice mogli zobaczyć, jak funkcjonuje jego dziecko w grupie przedszkolnej, jakie ma problemy i trudności. To czas poświęcony tylko swojemu dziecku. W ten sposób wzmacniamy więzi rodzinne i poczucie wartości naszych pociech. Dajemy sygnał naszym dzieciom, że to co robią codziennie w przedszkolu jest dla rodziców ważne.

 

 

          DSCN6065             DSCN6066

 

          DSCN6067             DSCN6069

Na zajęciu dzieci dokonywały analizy i syntezy wzrokowo – słuchowej prostych wyrazów. Budowały schemat wyrazu, wskazywały miejsce poszczególnych głosek. Na koniec dzieliły na głoski wyrazy razem z rodzicami.

Opracowała:
Mirosława Tomczuk