„Zapomnieliśmy się pochwalić!”

31 maja 2023 roku odbyła się Spartakiada Przedszkolaków organizowana z okazji Dnia Dziecka przez MOSIR Radomsko. Jak co roku miała ona miejsce na boisku przy ulicy Kościuszki 3a. Do rywalizacji stanęły wszystkie przedszkola miejskie oraz „Skrzat”. Celem tej imprezy była popularyzacja kultury fizycznej wśród najmłodszych, propagowanie zdrowego stylu życia, integracja dzieci przedszkolnych oraz przede wszystkim dobra zabawa. Nasza drużyna składała się z dzieci 6-letnich (Kotków, Jeżyków i Smerfów) stanęła na wysokości zadania. Znowu udało się zdobyć najwyższe trofeum, czyli Ⅰ miejsce.

Gratulujemy dzieciom oraz rodzicom i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Kowalska

Zdjęcie przedstawia dzieci reprezentujące przedszkole w spartakiadzie    

Zdjęcie przedstawia zwycięską drużynę z pucharem i medalami