NASZE PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI POWIATOWEGO KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 9 im „Jasia i Małgosi” w Radomsku laureatami powiatowego konkursu bożonarodzeniowego.

Zdjęcie przedstawia scenę, na której stoją dzieci trzymające dyplomy za udział w konkursie ze swoimi rodzicami.

Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 uczestniczyły w Konkursie „Anioły z masy solnej i pierniki”  zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach przy dofinansowaniu Starostwa Powiatu Częstochowskiego.

Celem XVI edycji konkursu była popularyzacja tradycji Bożego Narodzenia, pobudzanie wyobraźni plastycznej, umiejętności kulinarnych.

Prace uczestników zasiliły również akcję charytatywną na rzecz Zuzi Kaproń ( mieszkanki gminy Kłomnice), kształtując tym samym wrażliwość społeczną przedszkolaków.

Laureatami konkursu w kategorii wiekowej – przedszkole zostali między innymi  wychowankowie naszego przedszkola:

Bruno Jędryszek  ( grupa 3-B)

Wiktor Włodarek ( grupa 3-B)

Zuzanna Buc ( grupa 5-C)

Ogłoszenie wyników nastąpiło w dniu 08.12.2021 roku na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach, wręczenie nagród miało miejsce podczas Kłomnickiego jarmarku Bożonarodzeniowego 12.12.2021.

Na zdjęciu widać stojącą dziewczynkę w zimowym ubraniu, która trzyma w jednej ręce dyplom za udział w konkursie, a w drugiej torbę z upominkiem.

D. Majzner