„Wyjątkowe Walentynki!”

W ten piękny dzień 14 lutego 2023r. Przedszkolaki z grupy „Skrzaty” zaprosiły swoich najukochańszych Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta. Babcia i Dziadek odgrywają niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka, tego małego jak i dużego. Pomagają wnukom poznać otaczający je świat i zasady, które nim rządzą. Kształtują poczucie trwałości rodziny i własnej tożsamości wnuków, snując opowieści o sobie, swoich rodzicach, dziadkach. dają poczucie bezpieczeństwa tak ważne dla rozwoju emocjonalnego i psychicznego dziecka. Dlatego też nasi kochani Dziadkowie ze wzruszeniem i zachwytem oglądali program artystyczny przygotowany przez ich wnuczęta.  Po występie dzieci wręczyły swoim miłym gościom  laurki i zaprosiły na przygotowany przez ich rodziców poczęstunek.

„Skrzaty” chciały z całego serduszka podziękować za bezwarunkową miłość, ciepło i wsparcie oraz powiedzieć, że bardzo Ich kochają!

B.Kowalska J. Ligęza