PIERWSZE MIEJSCE DLA MAI Z „MUCHOMORKÓW”

Publiczne Przedszkole nr 4 w Radomsku co roku organizuje konkurs ekologiczny . W tym roku odbywał się pod hasłem „Dom przyjazny środowisku”. Do konkursu wytypowaliśmy trójkę dzieci: Martusię, Kubusia i Maję. Dzieci przez długi czas przygotowywały się do występu pod okiem pani Krystyny Foksowicz i pani Wandy Mortoń . Wspólnie z rodzicami dopasowaliśmy dla

PRZEMARSZ Z OKAZJI „DNIA ZIEMI”

W dniu 22.04.2015r. dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 im. Jasia i Małgosi w Radomsku wzięły udział w przemarszu z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi. Dzieci zaopatrzone były w różne akcesoria min. stroje wykonane z nieużytków oraz  zielone akcesoria – na znak tego, że wszyscy chcemy, aby nasza planeta była czysta i zielona.

MARSZ ZIELONY Z OKAZJI DNIA ZIEMI W GRUPACH MŁODSZYCH

Dzień Ziemi to największe święto ekologiczne. Obchodzone jest od 1970 i obecnie świętuje się je 192 krajach świata. W naszym kraju obchodzi się je od 1990 roku. W środę 22 kwietnia 2015 roku dzieci z grup młodszych , z wykonanymi przez siebie plakatami nawiązującymi do ochrony Ziemi i jej zasobów, przemaszerowały ulicami wokół przedszkola.