POMARAŃCZOWY DZIEŃ W MALUCHACH

Ciepłe, radosne i bardzo, bardzo pomarańczowe były nastroje wszystkich uczestników Pomarańczowego Dnia Jesiennego, który odbył się 27 września 2018 roku. W tym dniu w ubrankach przedszkolaków dominował kolor pomarańczowy. Dzieci miały okazję zobaczyć jak można przygotować sok ze świeżych owoców i warzyw. Podczas spotkania dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, sprawnościowych, tanecznych, a także zgadywały zagadki.

DZIECI Z GRUPY „SŁONECZKA” I „JEŻYKI”  W PARKU ŚWIĘTOJAŃSKIM

DZIECI Z GRUPY „SŁONECZKA” I „JEŻYKI” W PARKU ŚWIĘTOJAŃSKIM

Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Zachęciło to dzieci z grup: 5-latki „Słoneczka” i 6-latki „Jeżyki”, aby w dniu 27 września 2018r., wybrały się ze swoimi paniami na wycieczkę do Parku Świętojańskiego, której celem było przybliżenie środowiska przyrodniczego oraz obserwowanie roślin i zwierząt w ich naturalnym środowisku. Przedszkolaki podziwiały park w