Wyzwanie gimnastyczne z Lwem Lolkiem

„Jagódki” przystąpiły do trzydniowego wyzwania,  które poprowadził Lew Lolek. Ćwiczenia zaangażowały całą grupę do działania. „Oj , niedobrze! Wszystkie bałwany świata zaczęły topnieć! Kto jest za to odpowiedzialny? Ktoś, kogo nigdy byście o to nie posądzili…Święty Mikołaj! Tylko gdzie on się podział? A zatem zaczynamy od porządnej rozgrzewki całego ciała… Oto Wyzwanie, jakie podjęły ”

Konkurs „Dziecięce marzenia”

W miesiącu listopadzie, troje dzieci z naszego przedszkola przystąpiło do konkursu plastycznego, organizowanego przez Specjalne Przedszkole w Radomsku. Dzieci wykonały swoje prace pod czujnym okiem wychowawców grup „Jeżyki” oraz „Jagódki”. Uczestnicy zadania, wykazali się niebywałą wyobraźnią i olbrzymim talentem plastycznym, za co też otrzymali dyplom oraz nagrody w postaci gier planszowych. Serdecznie gratulujemy sukcesów.

Sigumowe wyzwanie – zadanie drugie

Nasze Misie zrealizowały kolejne zadanie z projektu Krainy Muzyki „Sigumowe wyzwanie”. Tym razem, wyzwanie dotyczyło deszczu i wszystkiego co jest z nim związane. Dzieci opowiadały jak należy się ubierać w deszczową pogodę, do czego potrzebny jest deszcz, wystukiwały na klawesach, jakie dźwięki wydaje ulewa, kapuśniaczek a nawet burza. Nie zabrakło matematyki. Liczyły kropelki deszczu wycięte