Dzień Świadomości Autyzmu w grupie „Kotki”

W dniu 03.04 dzieci z grupy „Kotków” brały udział w obchodach Dnia Świadomości Autyzmu. Pierwszą część  tego dnia wraz z innymi grupami spędziły oglądając prezentację multimedialną oraz  bajkę „Jaś i niebieskie motyle”. Następnie, już w grupie  zapoznały się z  przygotowanym dla nich materiałem, prowadziły przy tym ożywioną dyskusję i zadawały mnóstwo pytań. „Kotki” w sposób

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – grupy starsze

W dniu 03.04. przedszkolaki z grup starszych 5-6 latki obchodziły Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, aby okazać solidarność z osobami dotkniętymi ASD przyszły do przedszkola ubrane na niebiesko. Wszystkie grupy przedszkolaków obejrzały prezentację multimedialną, która przybliżyła im pojęcie autyzmu.  Dzięki niej dowiedziały się jak widzi, słyszy i czuje osoba ze spektrum, poznały symbol i kolor autyzmu.